projektpraca.eu

Sprzedawca w elektrosklepie Made in Recycling

Przedsiębiorstwo Handlowe GEKON
  • Dodano: 16 września 2019
  • Ważna do: 16 października 2019

Opis stanowiska pracy

Nowa marka sklepów z używanym sprzętem elektrycznym i elektronicznym poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko sprzedawcy.

Miejsce pracy: Piekoszów.

Opis stanowiska:

- bieżąca obsługa Klientów sklepu oraz dbanie o relacje z Klientami

- doradztwo w zakresie oferowanego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

- dbanie o ekspozycję towaru

- przyjmowanie towaru, wdawanie oraz pakowanie

- dbanie o stany magazynowe

- budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i marki

Oferujemy:

- pracę jednozmianową

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ciekawą i pełną wyzwań pracę

- możliwość aktywnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy.

Wymagania

- doświadczenia w handlu oraz bezpośredniej obsłudze Klienta

- umiejętności obsługi kasy fiskalnej

- mile widziana umiejętności obsługi programów magazynowych oraz wystawiania faktur VAT

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- uczciwość i rzetelność

- otwartość w zdobywaniu wiedzy z zakresu nowych technologii, AGD,  RTV

- obsługa sprzedaży internetowej OLX, Allegro

- mile widziane wykształcenie elektroniczne/ informatyczne.