projektpraca.eu

Sprzedawca na stoisku mięsno-wędliniarskim

Delikatesy Centrum Tuczępy
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 31 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy w sklepie Delikatesy Centrum Tuczępy pracownika na stanowisko: sprzedawca na stoisku mięsno-wędliniarskim. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: kontrola dostaw towaru, kontrola terminów przydatności produktów, ekspozycja towaru zgodna ze standardami, obsługa klienta polegająca na porcjowaniu i podawaniu produktów, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Zapewniamy: stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, dwuzmianowy system pracy, terminowość wynagrodzeń.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, lecz nie jest to warunek konieczny- osoby bez doświadczenia zostaną przeszkolone.

Książeczka z badaniami do celów sanitarno-epidemiologicznych.