projektpraca.eu

Sprzedawca internetowy

Dotare
  • Dodano: 21 sierpnia 2019
  • Ważna do: 28 września 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy sprzedawcy do sklepu internetowwego z meblami designerskimi i akcesoriami wnętrz.
Praca polega głownie na wykonywaniu ofert handlowych oraz obsłudze zamówień w sklepie internetowym opartym na prestashop wraz z rozmowami telefonicznymi.

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę po odbyciu 2  miesięcznego okresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Premie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się dropshipingiem
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Kielcach
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)
  • Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16
  • Szkolenia i konferencje
  • Luźna i wesoła atmosfera w firmie - bez stresowa
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne

Wymagania

  • Konieczna znajomość branży e-commerce ( w stopniu podstawowym ) i funkcjonowania sklepów internetowych poparta doświadczeniem w sprzedaży internetowej minimum 1 rok
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta poprzez e-mail i telefon stacjonarny
  • Prowadzenie czytelnych i zrozumiałych rozmów telefonicznych i elastyczne rozwiązywanie problemów
  • Znajomość usług internetowych typu: sklep internetowy, aukcje allegro
  • Umiejętność prowadzenia logicznej i poprawnej komunikacji mailowej/telefonicznej
  • Poprawna polszczyzna
  • Kultura osobista

Mile widziane (nie wymagane):

  • Doświadczenie w branży ecommerce
  • Znajomość obsługi allegro, ebay
  • Znajomość konfiguracji usług typy:  skrzynki e-mail, ogłoszeń olx