projektpraca.eu

Sprzedawca / doradca klienta

ANFRYZ
  • Dodano: 15 października 2021
  • Ważna do: 31 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnych produktów do salonów fryzjerskich. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w Kielcach, obsługujemy klientów na terenie woj.świętokrzyskiego oraz poprzez sklep internetowy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do zadań której będzie należało: obsługa klienta, obsługa zamówień, dbanie o ekspozycję towarów, sprawdzanie stanów magazynowych, staranne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Na czym będzie polegała Twoja praca?

- pakowanie zamówień sklepu internetowego

- obsługa klienta

- doradzanie w wyborze produktu

- dbanie o porządek sali sprzedażowej

- dbanie o ekspozycję towarów

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- wynagrodzenie podstawowe

- szkolenia wewnętrzne (wstępne, produktowe, sprzedażowe i obsługi systemu sprzedażowego)

- wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

- przyjazną atmosferę w pracy

Miejsce pracy: Kielce, ul. Karczówkowska 11a

Mile widziane CV przyniesione osobiście do siedziby firmy.

CV można również przesyłać mailowo na adres: rekrutacja@anfryz.pl

Wyślij swoje CV już teraz.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Jesteś tym, kogo szukamy, jeśli:

- masz pozytywne nastawienie do pracy i życia

- łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi

- chętnie się uczysz i chcesz poszerzać swoją wiedzę

- angażujesz się w powierzone zadania

- można na Tobie polegać