projektpraca.eu

Sprzątający/Sprzątająca

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 05 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Szukasz stałej pracy? Dołącz do naszej ekipy serwisu sprzątającego w Szpitalu w Czerwonej Górze!

Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające Ci pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Zadania/Czynności:

  • utrzymanie czystości w salach chorych
  • sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego
  • dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń
  • polimeryzacja powierzchni płaskich
  • obsługa maszyny szorująco-czyszczącej

Oferujemy:

  • umowę o pracę z zachowaną normą czasu pracy zgodnie z Kodeksem Pracy
  • system pracy w godzinach: 6:00-14:00
  • praca od poniedziałku do niedzieli
  • wypłata wynagrodzenia zawsze do 10 dnia miesiąca
  • gwarantujemy opcję zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań np. do leków, turnusu rehabilitacyjnego i in.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • szczepienia p/WZW typu B
  • odpowiedzialność