projektpraca.eu

Sprzątaczka- Busko Zdrój

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli obecnie szukasz pracy, dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy Pań do prac porządkowo- czystościowych na pół etatu od pn-pt.

Miejsce Pracy: Busko Zdrój

Zadania/Czynności:

  • Kompleksowe codzienne sprzątanie pomieszczeń administracyjnych
  • Sprzątanie korytarzy, łazienek
  • Okresowe mycie okien
  • Dbanie o porządek wokół obiektu

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia zawsze do 10- tego każdego miesiąca
  • Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej- wraz z szeregiem korzyści
  • Doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego
  • Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Dokładność
  • Sumienność
  • Odpowiedzialność