Spedytor w transporcie międzynarodowym z językiem angielskim

DFL Transport Sp. z o. o.
  • Dodano: 21 czerwca 2021
  • Ważna do: 09 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

DFL Transport Sp. z o.o.

Pracuj i rozwijaj się z DFL Transport.

Miło nam poinformować, iż zakres działalności, jak i wielkość naszej firmy powiększa się dynamicznie.

Jeżeli chcesz aktywnie uczestniczyć w tych zmianach dołącz do naszego zespołu!

Jak nie teraz, to kiedy?

Miejsce pracy: Kielce

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • Organizacja usługi spedycyjnej w zakresie transportu drogowego na terenie Europy Zachodniej,
  • Współpraca z klientami i przewoźnikami: negocjowanie stawek, organizacja i nadzór nad realizacją przewozu,
  • Współuczestniczenie w kreowaniu polityki handlowej w zakresie powierzonej grupy klientów,
  • Budowa bazy danych klientów ? mile widziana własna baza klientów w Europie Zachodniej,
  • Analiza rynku i konkurencji,
  • Kontakt bezpośredni z klientami zagranicznymi,
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta,
  • Monitorowanie stanu realizacji zleceń, kontrola dokumentacji oraz terminowości realizowanych usług,
  • Realizacja założeń budżetowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży TSL na podobnym stanowisku,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomości regulacji prawnych związanych ze spedycją drogową,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność,
  • Aktywnej postawy,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Wysokiej skuteczności w działaniu i realizacji założonych celów,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność,
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z kontrahentami.

 Oferujemy:

  • Samodzielną i pełną ciekawych wyzwań pracę,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + system premiowy
  • Prywatną opiekę MEDICOVER,
  • Kartę zajęć sportowych ? Multisport.