projektpraca.eu

Spedytor międzynarodowy

Firma Transportowa Andrzej Młynarczyk
  • Dodano: 05 sierpnia 2019
  • Ważna do: 05 września 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Transportowa Andrzej Młynarczyk poszukuje pracownika na pełny etat na stanowisku spedytora międzynarodowego, w dynamicznej, zgranej ekipie. Niektórzy pracownicy są w naszej firmie od 15 lat.

Miejsce pracy: Kielce

Twoimi plusami są:

  • Umiejętność pozyskiwania kontrachentów
  • (W mniejszym stopniu) Obsługa giełd transportowych oraz praca z naszymi stałymi kontrahentami
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie(nie jest to 100% warunek)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie transportowej - spedycyjneij
  • Podstawowa znajomość czasów pracy kierowców

Nie masz doświadczenia w firmie transportowej lub brak znajomości czasów pracy kierowców? Nie jest to wielki problem, nauczymy Cię tego.

W przypadku braku znajomości języka niemieckiego wymagany jest język angielski na poziomie komunikatywnym - przeprowadzanie rozmów telefonicznych, pisanie maili.

W zamian oferujemy prace w zgranym zespole i przyjemnej atmosferze szef-pracownik-kierowca

Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony po przejściu okresu próbnego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy lub zapraszamy do złożenia ich osobiście na ul. Hauke Bosaka 6 w Kielcach.

Zgłoszenia prosimy wysyłać z dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Renobud Trans Sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Do zobaczenia!