projektpraca.eu

Spedytor międzynarodowy / International forwarder

GRH Polska
  • Dodano: 05 maja 2021
  • Ważna do: 19 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy SPEDYTORA międzynarodowego, który zasili zespół firmy z branży TSL, specjalizującej się w przewozie płynnym.

Miejsce pracy:  Firma posiada 6 lokalizacji w całej Polsce (Bydgoszcz, Chojnice, Olsztyn, Bielsko-Biała, Szczecin, Lublin) ? PRACA STACJONARNA LUB HOME OFFICE (jeśli jesteś z innego miasta)
Twoje zadania:
- Sprzedaż usług spedycyjnych
- Planowanie i ustalanie warunków transportu z klientem i przewoźnikiem
- Obsługa giełd transportowych i programu do prowadzenia wstępnej dokumentacji transportowej
- Budowanie długofalowych relacji z kontrahentami

WAŻNE! Firma nie obciąża Spedytorów wykonywaniem zadań związanych z obszerną dokumentacją oraz fakturowaniem (Spedytor zajmuje się wstępnym raportem a następnie zleca dokumentację dyspozytorowi) .

Firma oferuje:
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowania (zależny od wyników)
- Pracę stacjonarną lub Home Office ? w zależności od twoich preferencji i miejsca zamieszkania (Praca w godzinach 8:00 ? 16:00 ? Pon. ? Pt.)
- Pracę w firmie która jest znana oraz bardzo dobrze oceniana w branży (ponad 1200 pozytywnych ocen płatnika na giełdzie Trans)
- Pełną swobodę działania oraz brak nierealnych celów do osiągnięcia
- Dostęp do 15 giełd transportowych w Europie ? pracuj jak chcesz :)
- Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop
- 3 razy w roku organizowane są wyjazdy (góry, morze, Mazury ? pełen koszt pokrywa pracodawca)
- Multisport

Jeśli:
- Posiadasz doświadczenie w branży spedycyjnej
- Znasz rynek przewoźników
- Potrafisz  obsługiwać giełdy transportowe  np. Trans, TimoCom, Teleroute, itp.
- Opcjonalnie znasz język angielski, rosyjski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
- Nie masz problemów z samodzielną organizacją swojej pracy oraz potrafisz wyznaczać sobie priorytety działań

TO APLIKUJ I POROZMAWIAJMY O TWOJEJ NOWE PRACY!

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: spedytor-miedzynarodowy.f4ra.qk4q@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).