projektpraca.eu

Specjalita d/s kosztorysowania

FURMANEK RENEWAL SP. Z O.O. SPÓLKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA
  • Dodano: 30 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Daleszyce\r\nZadania:\r\nSporządzanie kosztorysów na roboty budowlane w programie Norma Pro\r\nAnaliza ogłoszeń o przetargach i kompletowanie dokumentacji ofertowej\r\nPrzygotowywanie dokumentów do umów z Inwestorem i podwykonawcami\r\nWspółpraca z kierownikami budów w zakresie realizacji zadań zgodnie z warunkami umowy\r\nSporządzanie pism \r\nArchiwizacja dokumentów\r\nWysyłanie zapytań ofertowych\r\n\r\nOd kandydata oczekujemy:\r\nWykształcenia wyższego kierunkowego (preferowany absolwent/absolwentka wydziału budownictwa),\r\nZnajomości zasad kosztorysowania przy wykorzystaniu programu Norma Pro, (mile widziana znajomość oprogramowania Auto CAD), \r\nObsługi pakietu Microsoft Office,\r\nOdpowiedzialności, skrupulatności i konsekwencji w realizacji celów,\r\nDobrej organizacji pracy i umiejętności współdziałania w zespole,\r\nOperatywności i zaangażowania\r\nWybranym kandydatom oferujemy:\r\nInteresującą pracę w renomowanej firmie\r\nStabilne warunki zatrudnienia\r\nMożliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji\r\nMożliwość odbycia praktyki zawodowej lub stażu.\r\n

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:\r\nWykształcenia wyższego kierunkowego (preferowany absolwent/absolwentka wydziału budownictwa),\r\nZnajomości zasad kosztorysowania przy wykorzystaniu programu Norma Pro, (mile widziana znajomość oprogramowania Auto CAD), \r\nObsługi pakietu Microsoft Office,\r\nOdpowiedzialności, skrupulatności i konsekwencji w realizacji celów,\r\nDobrej organizacji pracy i umiejętności współdziałania w zespole,\r\nOperatywności i zaangażowania