projektpraca.eu

Specjalista

Szkoła Podstawowa Nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Kielcach ul. Krzemionkowa 1.
  • Dodano: 03 grudnia 2019
  • Ważna do: 13 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Praca polega na bieżącym prowadzeniu dokumentacji dotyczącej uczniów, w tym m. in. sprawozdawczości, obowiązku szkolnego i przygotowania przedszkolnego, wprowadzaniu danych do systemu OSON i SIO; prowadzenie kancelarii szkoły, w tym: prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania, pieczęci urzędowych, rejestracja korespondencji przychodzącej oraz sporządzanie i wysyłanie pism, dokonywanie operacji gotówkowych na podstawie dowodów przychodowych i rozchodowych, prowadzenie składnicy akt.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać na sekretariat szkoły w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Nabór na wolne stanowisko urzędnicze-SPECJALISTA do dnia 13.12.2019r.

Wymagania

Wykształcenie wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku i 2 lata pracy w charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku lub średnie umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku i 3 lata pracy w charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.