projektpraca.eu

Specjalista w Ośrodku Transferu Technologii PŚk

Politechnika Świętokrzyska
  • Dodano: 22 marca 2019
  • Ważna do: 05 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • inicjowanie kontaktów z przedsiębiorstwami w celu rozpoznania bieżących i przyszłych potrzeb technologicznych oraz budowania długoterminowych relacji;
  • identyfikacja kompetencji i zainteresowań pracowników naukowych Politechniki Świętokrzyskiej w celu dopasowania ich do bieżących lub przyszłych potrzeb przedsiębiorców;
  • organizowanie i udział w spotkaniach zespołów naukowych Politechniki Świętokrzyskiej z przedstawicielami otoczenia biznesu;
  • opracowywanie ofert technologicznych i ich aktywna promocja;
  • udział w realizacji projektów związanych z komercjalizacją własności intelektualnej Uczelni;
  • udział w koordynacji i nadzorze formalno-finansowym nad realizacją prac zleconych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na największej technicznej Uczelni w regionie;
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole nastawionym na osiąganie sukcesów.

Planowany termin zatrudnienia: maj 2019 r.

Wymagania

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z kadrą zarządzającą przedsiębiorstw i jednostek otoczenia biznesu oraz kadrą naukową Uczelni;
  • znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • gotowość do podróży służbowych;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów;
  • dodatkowym atutem będzie min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w sektorze B2B.