projektpraca.eu

Specjalista w Dziale Logistyki i Zaopatrzenia

Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA Spółka Akcyjna
  • Dodano: 09 maja 2019
  • Ważna do: 09 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Obowiązki pracownika na stanowisku Specjalisty w Dziale Logistyki i Zaopatrzenia:

  1.  Monitorowanie stanów magazynowych w celu utrzymania ich wielkości zgodnych z zapotrzebowaniem i wyeliminowaniem zapasów nadmiernych i zbędnych
  2. Terminowe składanie zamówień na dostawy materiałów, towarów w oparciu o analizy
  3. Zbieranie informacji o źródłach dostaw i przebiegu współpracy z dostawcami
  4. Zakupy materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych
  5. Wyszukiwanie nowych dostawców
  6. Kontakty i negocjacje z dostawcami
  7. Transport materiałów z rynku lokalnego
  8. Rozliczenie faktur zakupowych i transportowych
  9. Wystawianie dokumentów PZ,PT

Wymagania

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie techniczne wyższe lub doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży przemysłowej/logistycznej, gospodarki materiałowej
  2. Doświadczenie min 2 lat
  3. Zdolność dp przyswajania wiedzy technicznej
  4. Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
  5. Samodzielność w podejmowaniu decyzji i silna motywacja do pracy.

Oferujemy stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem od 2.700 do 4.000 PLN brutto+ premia, stałą umowę o pracę, wymiar czasu pracy 1,0 etatu, szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania ww. pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy).

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej  z dopiskiem :" Specjalista w Dziale Logistyki i Zaopatrzenia" na adres rekrutacja@prema.pl , lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p.209/ Dział Ekonomiczno- Administracyjny p.201, 202 w terminie do 20.05.2019 Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 41 366-95-25/693-991-923.

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO);