projektpraca.eu

Specjalista w Dziale Kadr i Płac

"Radio Kielce" S.A.
  • Dodano: 05 grudnia 2022
  • Ważna do: 15 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

"Radio Kielce" S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty w Dziale Kadr i Płac.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać do 15 grudnia na adres: rekrutacja@radio.kielce.pl.

Wymagania

- wyższe wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze,

- znajomość zagadnień kadrowych: zatrudnianie, zwalnianie pracowników, udzielanie urlopów, rozliczanie czasu pracy pracowników oraz znajomość sprawozdawczości GUS w tym zakresie,

- umiejętność wyliczania wynagrodzeń z umowy o pracę, umów zlecenia i o dzieło,

- znajomość zagadnień podatkowych i rozliczania składek ZUS.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Mile widziana znajomość programu ERP Impuls.

 W nadsyłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) prosimy o dopisanie klauzuli rekrutacyjnej dostępnej na www.radiokielce.pl

 "Radio Kielce" S.A. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.