projektpraca.eu

Specjalista sekcji zarządzania siecią

Polskie ePłatności S.A
  • Dodano: 02 grudnia 2021
  • Ważna do: 16 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

W BillBird S.A., która jest częścią Grupy Polskie ePłatności wierzymy, że najważniejsi są ludzie. Sukces osiągamy dzięki wartościom, które wnoszą do naszej firmy oraz przyjacielskim relacjom w pracy. Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Łączy nas radość z pracy i wspólna pasja działania.

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów: instalacji, wymiany i likwidacji.
  • Współpraca z serwisantami.
  • Konfiguracja kontrahentów w systemach wewnętrznych firmy.
  • Wykonywanie pozostałych zadań zleconych przez przełożonego.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy biurowej.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, sumienność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje; Dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego i wiele innych?

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: https://eplatnosci.elevato.net/pl/specjalista-sekcji-zarzadzania-siecia,ja,1155

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.