projektpraca.eu

Specjalista/ka ds. księgowości (umowa zastępstwo)

CERSANIT SA
  • Dodano: 19 kwietnia 2021
  • Ważna do: 03 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • Terminowe i poprawne ujmowanie dokumentów w księgach rachunkowych w ramach powierzonego obszaru.
  • Sprawdzanie, dekretowanie oraz księgowanie rachunków oraz faktur VAT i faktur korygujących.
  • Rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowego nabycia materiałów i towarów.
  • Zarządzanie powierzoną dokumentacją zgodnie z przepisami prawa podatkowego.
  • Aktywny udział w pozostałych pracach zespołu.

Ta oferta skierowana jest do Ciebie, jeżeli:

  • Jesteś gotowy/a podjąć współpracę w ramach umowy na zastępstwo.
  • Chcesz być częścią doświadczonego teamu.
  • Zależy Ci na przyjaznej atmosferze w pracy.
  • Szukasz możliwości podnoszenia kwalifikacji i wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce.
  • Lubisz pracować samodzielnie, ale chętnie dzielisz się swoją wiedzą z innymi.
  • Ważny jest dla Ciebie jasny, oparty o cele system premiowy.

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - min. 1 rok.
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego.
  • Wiedzy z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego, oraz zainteresowania tym obszarem.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Odpowiedzialności i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji 30.04.2021.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: "Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Cersanit S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy al. Solidarności 36."

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Cersanit S.A. informuje, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cersanit S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy al. Solidarności 36, wpisaną do Rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 000081341, NIP 564-00-01-666, REGON 110011180  kapitał zakładowy: 81.144.015,90 zł (opłacony w całości).

2) Mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem - dane.osobowe@cersanit.com 3) Pana/Pani dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzany w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz art. 22 Kodeksu Pracy z dnia tj. z dnia 13 kwietnia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 917) z późn. zm. oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie Pni/Pana zgody  (art. 6 ust 1 lit a RODO) która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 12 miesięcy.

5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

7) Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu Pracy jest obligatoryjne. Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne