projektpraca.eu

Specjalista ds.Odszkodowań

Kancelaria Prawna
  • Dodano: 04 października 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Infinity z siedzibą w Kielcach jest firmą z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie odszkodowań. W związku z rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko: SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ OBOWIĄZKI PRACOWNIKA: docieranie i nawiązywanie kontaktów z osobami poszkodowanymi oferowania pomocy w uzyskiwaniu odszkodowania podpisywanie umów z klientami kompletowanie dokumentacji klientów stały kontakt z klientem i kancelarią

Wymagania

OCZEKUJEMY: prawo jazdy kat. B dobrej orientacji w terenie determinacji komunikatywności zaangażowania wytrwałości woli dążenia do celu cierpliwości umiejętności w samodzielnej organizacji pracy mile widziane doświadczenie w odszkodowaniach OFERUJEMY: wysokie zarobki stosowne do wykonanej pracy ( podstawa + prowizja ) szkolenie możliwość awansu na stanowisko kierownicze możliwość tworzenia własnej grupy specjalistów stałą pracę na lata auto firmowe ( w zależności od wyników pracy )