projektpraca.eu

Specjalista ds zaopatrzenia

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 13 maja 2022
  • Ważna do: 27 maja 2022

Opis stanowiska pracy

  • Aktywny udział w realizacji projektów i zamówień zakupowych firmy;

  • Analiza zamówień sprzedażowych i stanów magazynowych pod kątem zapotrzebowań na surowce i komponenty;

  • Składanie zamówień do dostawców zagranicznych i krajowych;

  • Kontrola dostaw pod kątem ilościowym i terminowym w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zamówień sprzedażowych/planów produkcyjnych;

  • Budowanie prawidłowych relacji biznesowych z dostawcami surowców, komponentów i usług;

  • Przygotowywanie oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji;

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów w firmie produkcyjnej;

  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową;

  • Umiejętności analityczne i matematyczne;

  • Biegła znajomość MS Office;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Wysokie kompetencje interpersonalne;

  • Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem;

  • Dokładność, systematyczność;

  • Komunikatywność, asertywność, inicjatywa i dynamika w działaniu;

  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • Przyjazne i nowoczesne warunki pracy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.