projektpraca.eu

Specjalista ds. zamówień publicznych

Ecoblack S.C.
  • Dodano: 11 lutego 2019
  • Ważna do: 18 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- tworzenie ofert w postępowaniach przetargowych w tym przygotowywanie wycen,
- weryfikacja zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i opracowywanie zapytań dot. zapisów umowy  oraz zapytań merytorycznych
- Kontrola dokumentów podmiotowych i przedmiotowych
- Kontakt, prowadzenie korespondencji dot. postępowań przetargowych z Zamawiającym
- Kompletowanie ofert przetargowych

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przy Zamówieniach Publicznych,
- umiejętność analizy zapisów SIWZ
- znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych
- mile widziane doświadczenie w handlu urządzeniami drukującymi lub materiałami eksploatacyjnymi,
- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności organizacyjne, otwartość i komunikatywność,

Oferujemy:

- zatrudnienia na umowę o pracę
- wsparcie zespołu współpracowników.