projektpraca.eu

Specjalista ds. zakupów technicznych

FOODjobs Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 września 2022
  • Ważna do: 31 października 2022

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja zakupów: głównie surowce pod produkcję techniczną – stal, narzędzia, urządzenia, maszyny, etc.
  • Analiza zasobów i zapotrzebowania
  • Zachowanie płynności w dostawach towarów
  • Negocjacje handlowe z dostawcami
  • Dbałość o biznesowe relacje z dostawcami firmy
  • Poszukiwanie dostawców, negocjowanie warunków
  • Realizowanie polityki działu zakupów
  • Analizowanie działań, tworzenie raportów, prowadzenie statystyk

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia związanego z zakupami
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziana
  • Swobodne poruszanie się w pakiecie MS Office
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Profesjonalne i odpowiedzialne podejście

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość szkoleń, podnoszenia swoich kwalifikacji