projektpraca.eu

Specjalista ds. zakupów

Foodjobs Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 lutego 2020
  • Ważna do: 18 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: powiat kielecki

OPIS STANOWISKA:

  • Organizowanie oraz optymalizacja łańcucha dostaw dla towaru oferowanego przez spółkę;
  • Analiza rynku dostawców pod kątem pozyskania korzystnych warunków zakupowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców w kraju jak i za granicą;
  • Aktywne poszukiwanie towaru podnoszącego konkurencyjność spółki;
  • Obsługa łańcucha dostaw począwszy od zapytań ofertowych, zamówień składanych przez handlowców, przez wyszukanie optymalnego źródła zakupu, negocjacje cen i pozostałych warunków zakupowych, ocena alternatyw, kontrola terminowości i jakości dostaw;
  • Ciągłe monitorowanie rynku dostawców;
  • Negocjowanie umów handlowych oraz warunków transakcyjnych z dostawcami w celu uzyskania możliwie najlepszych warunków zakupowych;
  • Analiza rotacji towarów magazynowych, dbałość o utrzymanie poziomu towaru magazynowego zapewniającą ciągłość sprzedaży przy jednoczesnej optymalizacji stanów magazynowych (koszty utrzymania magazynu);
  • Organizacja transportu
  • Przewidywanie sytuacji kryzysowych i podejmowanie działań wyprzedzających dla eliminacji potencjalnych zagrożeń;

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na stanowisku kupca lub osoby odpowiedzialnej za zapewnienie ciągłości dostaw towarów (min. 2 lata);
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w zakresie wykonywanych obowiązków);
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe w obszarze Logistyki, Handlu Międzynarodowego lub pokrewne);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Pewność siebie i zdecydowanie w działaniu;
  • Asertywność, kreatywność i samodzielność;

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (praca od poniedziałku do piątku; 8-16);
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie;