projektpraca.eu

Specjalista ds. wsparcia IT

myBox Logistics
  • Dodano: 03 czerwca 2020
  • Ważna do: 03 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group ? właściciela sieci salonów multibrandowych: Sizeer, 50 style, Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, Lotto, Umbro i innych. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chęciny

Z NAMI BĘDZIESZ:

  • Pracować w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym, z najnowszymi rozwiązaniami z obszaru informatyki i automatyki magazynowej
  • Pomagać pracownikom firmy udzielając bezpośredniej pomocy związanej ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Instalować i konfigurować sprzęt komputerowy, terminale mobilne, drukarki etc.
  • Zarządzać ewidencją sprzętu IT, kontami użytkowników i ich uprawnieniami
  • Konfigurować i monitorować infrastrukturę oraz systemy IT

  • Masz wiedzę o sieciach i systemach komputerowych i chęć do jej poszerzania
  • Samodzielnie i dobrze organizujesz własną pracę
  • Akceptujesz pracę w systemie zmianowym

Mile widziane będą Twoje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość specyfiki pracy w nowoczesnym magazynie