projektpraca.eu

Specjalista ds. wdrożeń TETA HR

GRH Polska
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021

Opis stanowiska pracy

Jeśli:
praca Wdrożeniowca sprawia Ci ogromną radość i satysfakcję
Posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym i z systemami ERP?
Posiadasz wiedzę merytoryczną z zakresu prawa pracy i działań systemów informatycznych
Nie masz problemów ze znajomością SQL
Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Jeśli tak?
to sprawdź, co możesz zyskać dzięki naszej ofercie!

Poszukujemy:
? Specjalisty ds. wdrożeń systemów kadrowo-płacowych (TETA)

Miejsce pracy: Rzeszów LUB Zdalnie

Standardowy dzień pracy:
- Prowadzenie spotkań analitycznych w zakresie modułu kadry-płace,
- Wdrażanie systemu kadry-płace
- Parametryzacja i konfiguracja systemu
- Szkolenia Pracowników klientów
- Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
- Prezentacje systemu w zakresie Kadry i Płace

Za swoje zaangażowanie otrzymasz:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę Pon. ? Pt. 8:00 ? 16:00
- Wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia związanego z wdrożeniami
- Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
- Multisport
- Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
- Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m.in. Medyk lub prywatne gabinety)
- Urodziny = dzień wolny
- Dofinansowanie do obiadów 5 zł dziennie
- Dofinansowanie do okularów
- Wczasy pod gruszą
- Na święta specjalne premie
- Raz do roku imprezy integracyjne

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511
Wyślij CV na adres: wdrozen.gb4q.qi6a@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).