projektpraca.eu

Specjalista ds. wdrażania programów

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach
  • Dodano: 19 sierpnia 2019
  • Ważna do: 23 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań specjalisty ds. wdrażania programów   będzie należało:

  • informowanie na bieżąco o ogłaszanych konkursach lub możliwościach składania

            projektów w zakresie dotyczącym OHP,

  • aplikowanie i pozyskiwanie projektów współfinansowanych ze środków UE,
  • realizowanie zadań związanych z wdrażaniem projektów realizowanych centralnie lub

regionalne przez OHP finansowanych ze środków UE lub krajów członkowskich,

współtworzenie programów przeznaczonych dla młodzieży OHP w zakresie merytorycznym i finansowym, rozliczanie projektów pod względem finansowym, karty czasu pracy,

  • sporządzanie sprawozdań, raportów i informacji z realizowanych projektów, programów i zadań dla Wojewódzkiego Komendanta OHP oraz instytucji i podmiotów związanych z realizacja lub oceną efektów danego projektu,
  • monitorowanie programów i materiałów informacyjnych o UE, funduszach krajowych i międzynarodowych oraz opracowywanie w oparciu o uzyskane informacje propozycji projektów do realizacji w Świętokrzyskiej WK OHP,

Miejsce wykonywania: ŚWK OHP ul. Wrzosowa 44

Data rozpoczęcia pracy : 01-09-2019r.

Wynagrodzenie brutto : 2.506,00 zł + dodatek stażowy

Wymagane dokumenty do złożenia:

 CV, list motywacyjny,

Ważne: Prosimy o dopisanie klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP w Kielcach??- z dopiskiem (obecna i przyszła rekrutacja) lub (tylko obecna rekrutacja)

Składanie ofert od dnia 08  sierpnia    2019r. do dnia 23 sierpnia     2019r.

Wymagania

  •  wyższe wykształcenie,
  •  dobre umiejętności organizacyjne,
  •  staż pracy ? minimum 3 lata,
  •  wskazane doświadczenie z zakresu zasad pozyskiwania i realizacji projektów unijnych,
  •  język angielski w stopniu komunikatywnym,
  •  mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.