projektpraca.eu

Specjalista ds. umawiania spotkań

Euro Call Center
  • Dodano: 11 sierpnia 2021
  • Ważna do: 31 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Praca szuka człowieka!

Poszukujemy specjalisty ds.sprzedaży. Jeśli posiadasz min. średnie wykształcenie, jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązującą kontakty, to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś! ????

Nasze wymagania to:

- miły ton głosu, dobra dykcja i komunikatywność

- silna motywacja w dążeniu do osiągnięcia celu

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

- kreatywność i otwartość

W zamian oferujemy Ci:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym i sympatycznym zespole

- liczne konkursy z nagrodami

- możliwość szkolenia się i rozwoju

- atrakcyjne premie

- od 23 do 32 złotych za godzinę

- 500 zł na start

- nawet 1500 zł prowizji

Do twoich zadań należeć będą kontakt i opieka nad klientami oraz obsługa poczty mailowej.

Prześlij nam swoje CV na adres e-mail ?? botrekrutacja@gmail.com lub zadzwoń pod numer ?? 786 840 056  ???????

#praca #pracakielce #kielce