projektpraca.eu

Specjalista ds. trade marketingu

Formaster S.A.
  • Dodano: 27 lipca 2021
  • Ważna do: 10 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii trade marketingowej
  • kreowanie działań oraz narzędzi zmierzających do osiągnięcia celów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • współpraca z działami sprzedaży online i offline, marketingu, graficznym i innymi
  • rozwój materiałów POS
  • budowanie wizerunku produktu poprzez odpowiedni dobór narzędzi
  • poszukiwanie i rozwój skutecznych metod wsparcia sprzedaży-online oraz offline
  • monitoring rynku pod kątem zachowania klientów, aktywności konkurencji, mechanizmów promocyjnych,
  • planowanie, projektowanie i realizacja działań trade do wdrożeń produktów
  • kształtowanie standardów prezentacji produktów i nadzór nad nimi
  • implementacja nowych rozwiązań w zakresie wizualnych standardów produktów

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy :

  • znajomość zasad prowadzenia projektów i umiejętność praktycznego ich stosowania, znajomość narzędzi marketingowych online i offline doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • wysoko rozwinięty zmysł kreatywny
  • dokładność, skrupulatność i szybkość wykonywanych działań
  • doskonała organizacja pracy, poczucie odpowiedzialności za zadania
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Co oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę na pełny etat
  • szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy
  • pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dobrą organizację pracy
  • perspektywiczny i rozwojowy system wynagrodzeń
  • pracę w godz. 8-16
  • miejsce pracy Bilcza