projektpraca.eu

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 lutego 2019
  • Ważna do: 18 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w projektach z zakresu obsługi klienta. Pracujemy dla znanych i prestiżowych marek. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Realizacja sprzedażowej i po sprzedażowej obsługi Klienta (rozmowy telefoniczne wychodzące i przychodzące)

- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY:

- stałe wynagrodzenie podstawowe: stawka godzinowa: 14,75 zł brutto (przy realizacji planu sprzedażowego)
- pracę w zespole otwartych i życzliwych ludzi

- bardzo wysoki komfort pracy w centrum operacyjnym

- atrakcyjny pakiet socjalny - ciekawe konkursy, niespodzianki!

Wymagania

- komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm

- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) lub chęć nauki

- Nie wymagamy doświadczenia! Zapraszamy osoby w każdym wieku!