projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

MADI Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 marca 2023
  • Ważna do: 09 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma MADI Sp z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim , producent opakowań z tworzy sztucznych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży.( Przedstawiciel handlowy )

 Zakres obowiązków:

  • - pozyskiwanie nowych klientów i ich obsługa

  • - przygotowanie i prezentacja ofert

  • - negocjacje warunków handlowych

  • - realizacja planów sprzedażowych

 Oferujemy:

  • - umowa o pracę

  • - narzędzia do pracy

  • - szkolenia wdrożeniowe

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wymagania

Wymagania  :

  • - doświadczenia w handlu

  • - łatwość nawiązywania kontaktów

  • - umiejętność samoorganizacji pracy

  • - wykształcenie minimum średnie

  • - czynne prawo jazdy kategorii B

  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • - mile widziana znajomość programu Comarch XL