projektpraca.eu

Specjalista ds. Sprzedaży

UTI.PL
  • Dodano: 15 października 2021
  • Ważna do: 29 października 2021

Opis stanowiska pracy

Czy ta oferta jest dla Ciebie?

Ta propozycja współpracy to szansa dla tych, którzy chcą razem z nami dostarczać rozwiązań internetowych, niezbędnych do odniesienia sukcesu małych i dużych firm.

Jeśli w nawiązywaniu relacji z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a komunikacja interpersonalna nie stwarza Ci żadnego problemu, to jesteś osobą, której potrzebujemy!

Jak wygląda typowy dzień na tym stanowisku?

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbanie o terminowe płatności klientów

Co oferujemy?

  • Pracę w stałych godzinach 8.00- 16.00, od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie sprzedażowe
  • Benefity pozapłacowe
  • Po okresie wdrożeniowym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • Realny awans, nawet już po kilku miesiącach pracy
  • Szkolenia, prowadzone przez doświadczonych specjalistów
  • Siedziba firmy mieści się w Kieleckim Parku Technologicznym, co daje Ci duży komfort pracy i bardzo dobre połączenie komunikacyjne
  • Brak dress- codu
  • Sala relaksu, a w niej między innymi tenis stołowy, piłkarzyki
  • Przechodząc z Call Center z działu obsługi klienta biznesowego, dostajesz 300 zł premii
  • I najważniejsze! Świetną atmosferę, której mogą pozazdrościć nam inne firmy!

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • Optymistycznego nastawienia i zaangażowania
  • Zorientowania na cele sprzedażowe
  • Chęci efektywnej współpracy z klientem
  • Zainteresowania e-commerce
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem

Dołącz do nas, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie w sprzedaży i umiejętności miękkie, ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Czekamy na Ciebie! Aplikuj na adres mailowy: rekrutacja@uti.com.pl

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."