projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

Megafanpage.pl
  • Dodano: 22 października 2020
  • Ważna do: 05 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Wiesz co to Social Media?

Czujesz się na Facebooku ?jak ryba w wodzie??

Fraza ?firmowy FanPage? nie jest Ci obca?!

Masz doświadczenie w sprzedaży?

Witamy w zespole! :)

MegaFanPage to zespół ponad 50 specjalistów w dziedzinie prowadzenie Social Media.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z sukcesem prowadzimy profile na Facebooku oraz Instagramie dla kilkuset firm!

www.megafanpage.pl

CO BĘDZIESZ DLA NAS ROBIŁ:

- budował relacje z nowymi i obecnymi klientami

- analizował potrzeby potencjalnych klientów

- negocjował i zawierał umowy

innymi słowy: sprzedawał usługę prowadzenia firmowych Social Mediów (Facebook, Instagram)

Wymagania

CECHY IDEALNEGO KANDYDATA:

- przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży B2B

- znajomość branży Social Media

- motywację do działania

- wzorowe umiejętności interpersonalne

- biegłość w posługiwaniu się komputerem

- samodzielność i pro aktywne podejście do pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- umiejętność pracy pod presją czasu

- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole