projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

MP Net sp. z o.o.
  • Dodano: 20 maja 2019
  • Ważna do: 02 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

SellDUO to profesjonalny CRM do zarządzania sprzedażą.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży

Do zadań osoby pracującej na wyżej wymienionym stanowisku będzie należało:

- pozyskiwanie klientów w oparciu o aktualną bazę firm wstępnie zainteresowanych współpracą z SellDUO,

- dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną postawę sprzedażową,

- realizacja celów sprzedażowych,

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,

- podpisywanie umów z klientami.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę na pełen etat,

- profesjonalne wdrożenie do pracy ? szkolenia produktowe i sprzedażowe, realne wsparcie managera sprzedaży, narzędzia potrzebne do pracy (telefon, komputer, baza klientów wstępnie zainteresowanych ofertą)

- atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + atrakcyjne premie

- stałe godziny pracy, system jednozmianowy (od poniedziałku do piątku 8:30-16:30),

- miłą atmosferę pracy.

Wymagania

Potrzebujemy osoby, która:

- jest komunikatywna i łatwo nawiązuje kontakty,

- posiada doświadczenie w sprzedaży,

- lubi kontakt z klientem i potrafi być dobrym doradcą,

- potrafi prowadzić skuteczną argumentację sprzedażową,

- posiada wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne (nienaganna dykcja i miły ton głosu),

- jest nastawiona na sukces i realizację celów,

- jest zaangażowana i pozytywnie nastawiona.