projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży usług internetowych

Uti.pl
  • Dodano: 30 stycznia 2017
  • Ważna do: 01 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Uti.pl firma z wieloletnim doświadczeniem, lider na rynku usług internetowych poszukuje 5 osób do pracy w Kieleckim Parku Technologicznym do nowego zespołu w dziale sprzedaży usług internetowych. Zadaniem naszych pracowników będzie telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem i pomoc w dobraniu odpowiedniej dla niego oferty. Wobec kandydatów oczekujemy: - wysokiej motywacji, - entuzjazmu i zaangażowania w pracę, - odwagi i otwartości w komunikacji z klientem, - wysokiej kultury osobistej, - dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu w godzinach 8:30- 16:30,

Wymagania

Gwarantujemy: - minimalną stawką 13 zł brutto/za godzinę + premie uzależnione od sprzedaży - możliwość umowy o pracę po okresie próbnym - szkolenie wstępne oraz pełne wsparcie trenera na każdym etapie - niezbęnde narzędzia pracy: komputer i telefon - miłą atmosferę pracy