projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży usług HR i Rekrutacji

FOODjobs
  • Dodano: 15 stycznia 2021
  • Ważna do: 29 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG HR I REKRUTACJI

Miejsce pracy: Kielce

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie
  • Przygotowywanie ofert współpracy dla klientów
  • Negocjacje z Klientem
  • Planowanie strategii sprzedaży i realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie
  • Przeprowadzanie rozmów z kandydatami ( wywiady, wstępne , pogłębione)
  • Przygotowywanie profili osobowych dla Klienta

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych a także w realizacji samodzielnie procesów rekrutacji stałych
  • Dobra organizacja pracy i planowanie zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Zdolności budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w oparciu o realizacje celów

Poszukujemy kilku osób jeśli jesteś z: KIELC, ŁODZI, WROCŁAWIA LUB KATOWIC możemy Ci zaoferować:

  • Szkolenia z branży HR
  • Elastyczność w działaniu i planowaniu zadań
  • Konkretną ścieżkę w karierze zawodowej
  • Możliwości awansu na stanowisko : Team Leader
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowe benefity