Specjalista ds. sprzedaży kursów językowych/ Customers service

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 23 października 2019
  • Ważna do: 23 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Angloville:

to jeden z najszybciej rosnących startupów edukacyjnych w Europie.

Od 2011 roku zmieniamy to, jak świat podróżuje i uczy się języków obcych.

Początkowo Angloville funkcjonował w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, dziś funkcjonuje na 10 rynkach europejskich,

posiadamy biura w wielu europejskich miastach i znakomity międzynarodowy zespół,

obsługujemy ponad 8000 uczestników każdego roku w kilku krajach m.in.: Polsce, Czechach, na Węgrzech, Rumunii, Francji czy Włoszech

należymy do grupy spółek, które generują obroty na poziomie 40 milionów złotych rocznie

mówili o nas m.in.: The Lonely Planet, Forbes, Money.pl, Puls Biznesu, TVP, Gazeta Wyborcza.

Jeżeli:

  • Czerpiesz satysfakcję ze sprzedaży i właśnie z nią wiążesz swoją przyszłość
  • Jesteś osobą zaangażowaną oraz zmotywowaną na osiąganie celów
  • Twoje wyniki dodają Ci siły i motywacji do dalszego działania
  • Jesteś otwarty w kontaktach interpersonalnych oraz masz umiejętność budowania wielopłaszczyznowych relacji z klientem
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i z determinacją dążysz do celu
  • Potrafisz efektywnie realizować powierzone Ci projekty
  • Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku
  • Szukasz stabilnej pracy
  • Chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi

To Angloville jest miejscem dla Ciebie!

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, Angloville chcąc wspierać kielecki rynek pracy szuka WYJĄTKOWYCH osób do teamu sprzedażowego

Czym będziesz się zajmować:

  • Będziesz odpowiedzialny za telefoniczne przeprowadzanie procesów sprzedażowych,
  • tworzenie i przedstawianie ofert
  • kontakt oraz budowanie relacji z klientami
  • udział w negocjacjach cenowych
  • obsługa narzędzi sprzedażowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Świetne zdolności komunikacyjne
  • Otwartość na nowe wyzwanie
  • Samozaparcie w realizowaniu oraz osiąganiu celów
  • Wiedza dotycząca procesów sprzedażowych
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Korzyści pracy w Angloville:

  • Wynagrodzenie podstawowe + bonusy prowizyjne
  • Umowa o pracę
  • Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
  • Comiesięczne spotkania integracyjne
  • Nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • Zniżki na usługi platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę