projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży / Konsultant językowy

Angloville Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 września 2022
  • Ważna do: 12 października 2022

Opis stanowiska pracy

Masz dość, dzwonienia do klientów, którzy nie są zainteresowani Twoją ofertą? A może, sam ich musisz wyszukiwać?

My, codziennie zapewnimy Ci ciepłą bazę klientów, którzy sami zgłosili prośbę o kontakt z Naszym konsultantem.

Zaciekawiony?

Czytaj dalej :)

 Kilka słów o Nas...

  • Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
  • Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
  • Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
  • Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
  • Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in:  Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
  • Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
  • W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

 Jeżeli:

  • chcesz dużo zarabiać, nawet 8000 zł netto miesięcznie
  • jesteś osobą zaangażowaną oraz zmotywowaną na osiąganie celów
  • Twoje wyniki dodają Ci siły i motywacji do dalszego działania
  • jesteś otwarty w kontaktach interpersonalnych oraz masz umiejętność budowania wielopłaszczyznowych relacji z klientem
  • potrafisz efektywnie realizować powierzone Ci projekty
  • chcesz pracować w międzynarodowym środowisku
  • szukasz stabilnego zatrudnienia na cały etat
  • chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi

To Angloville jest miejscem dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za telefoniczne przeprowadzanie procesów sprzedażowych, głównie w oparciu o przychodzące połączenia
  • Tworzenie i przedstawianie ofert
  • Kontakt oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Obsługa narzędzi sprzedażowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Świetne zdolności komunikacyjne
  • Otwartość na nowe wyzwanie
  • Samozaparcie w realizowaniu oraz osiąganiu celów
  • Doświadczenie w sprzedaży

Korzyści pracy w Angloville:

  • stabilność zatrudnienia- Umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny miesięczny system prowizyjny
  • wynagrodzenie w przedziale od 3000 - 8000 zł netto- w zależności od Twojego zaangażowania
  • szkolenie wdrażające
  • gotowa baza Klientów do kontaktu
  • laptop i telefon służbowy
  • praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem
  • comiesięczne spotkania integracyjne
  • nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • zniżki na usługi platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę