projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Vipro Group Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 09 lipca 2020
  • Ważna do: 09 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma Vipro Group Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę do obsługi sklepu internetowego i portali aukcyjnych. Praca na miejscu w Kielcach- PRACA STACJONARNA

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało wykonywanie handlowych prac biurowych, kontaktowanie się z klientem oraz jego bieżąca obsługa, zbieranie danych kontaktowych oraz obsługa zamówień. Wystawianie dokumentów sprzedażowych i wysyłkowych, przekazywanie do magazynu list z produktami, obsługa po sprzedażowa, rozpatrywanie zwrotów i reklamacji.

Oczekiwania:

Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży w serwisie aukcyjnym Allegro lub obsłudze sklepu internetowego, profesjonalnego i sumiennego podejścia do obowiązków służbowych, umiejętność pracy w zespole zaangażowania w realizacje celów i powierzonych działań, dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywność

- zaangażowanie

- samodzielność

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- biegła obsługa komputera

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Znajomość portali aukcyjnych.

Oferujemy:

umowę o pracę pracę w przyjaznej atmosferze.

CV prosimy wysyłać na maila: cv.rekrutacja.cv@wp.pl z dopiskiem SPRZEDAŻ INTERNETOWA.

Proces rekrutacyjny będzie trwała przez 2 tygodnie, będziemy odzywać się do wybranych osób i zapraszać na rozmowę w wyznaczonym  terminie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?.