Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej EasyProtect

SQTR sp. z o.o.
  • Dodano: 24 marca 2019
  • Ważna do: 24 kwietnia 2019

Opis stanowiska pracy

Biuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Sieci Partnerskiej / Opiekuna Handlowego marki EasyProtect Przedłużona Ochrona Serwisowa - praca stacjonarna.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- bieżąca obsługa obecnych Partnerów Handlowych
- aktywne pozyskiwanie punktów partnerskich EasyProtect z przypisanej branży na terenie całego kraju
- szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz budowanie długofalowych relacji z działem handlowym podległych jednostek partnerskich
- współudział w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki
- realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
- bieżąca analiza sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów
- wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży,
- pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija
- dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy
- atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedażowych obsługiwanej sieci partnerskiej
- rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji
- samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy