projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

INS Group Plus Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 27 września 2024
215
2024-09-23 2024-09-27

Opis stanowiska pracy

Cześć!

Poszukujemy osoby do rozwoju portalu sprzedażowego eagent.pl. Nasza platforma oferuje klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie zakupu ubezpieczeń online.

Twoje obowiązki:

  • Rozwijanie i sprzedaż produktów online dostępnych na platformie
  • Pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów
  • Prowadzenie kampanii reklamowych i marketingowych
  • Kontakt z klientami i pozyskiwanie nowych leadów

Co oferujemy:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym za osiągnięte wyniki
  • Możliwość rozwoju i samodzielnego prowadzenia projektów

Wymagania

Kogo szukamy:

  • Osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży online i prowadzeniu kampanii marketingowych
  • Studenci lub absolwenci kierunków tj. marketing, ekonomia, IT
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej (nie jest to wymóg konieczny – wszystkiego Cię nauczymy)
  • Osoby kreatywne, które chcą się rozwijać w sprzedaży i budowaniu marki online

Adres e-mail

biuro@eagent.pl