projektpraca.eu

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

SQTR Sp. z o.o. - Przedłużona Gwarancja EasyProtect / Oddział Kielce
  • Dodano: 17 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Biuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w charakterze pracownika stacjonarnego/biurowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Kompleksową, telefoniczną obsługę klienta w zakresie usługi dodatkowej ochrony serwisowej dedykowanej do sprzętu RTV-AGD/Electro

Doradztwo w zakresie wyboru najbardziej korzystnej oferty handlowej

Profesjonalną obsługę Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami

Współudział w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki

Realizację założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

Bieżącą analiza sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów

Wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży,

Pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija

Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię od osiąganych wyników

Rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w ramach nowo budowanej struktury

Wymagania

Posiadanie doświadczenia w pracy z klientem

Umiejętność profesjonalnego doradztwa

Nienaganna kultura osobista oraz dykcja

Doświadczenie w obsłudze klienta / partnera handlowego lub doświadczenie w tele-sprzedaży

Umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji

Samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy, dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem.