projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

ENGINEERINGjobs
  • Dodano: 16 września 2020
  • Ważna do: 30 września 2020

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs & ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży technicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

miejsce pracy: Kielce

Wymagania

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

  • obsługa zamówień działu sprzedaży,
  • współpraca z firmami transportowymi, agencjami celnymi,
  • pozyskiwanie nowych klientów rynków zagranicznych,
  • utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami,
  • przeprowadzanie negocjacji handlowych z klientami,
  • tworzenie kart klientów oraz formularzy zamówień,
  • współpraca z działem marketingu oraz promocji,
  • współudział w tworzeniu narzędzi do zarządzania danymi,

Od kandydatów na tym stanowisku oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • znajomości procedur celnych,
  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów rynków zagranicznych,
  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych,

Na tym stanowisku możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę,
  • jasną ścieżkę kariery zawodowej,
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego,
  • udział w targach, enetach na terenie kraju oraz poza nim.