projektpraca.eu

Specjalista ds. Sprzedaży - Eksport

CleanAccess
  • Dodano: 20 stycznia 2022
  • Ważna do: 03 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych na rynkach eksportowych:Europa Zachodnia, USA, Kanada
  • Współudział w opracowywaniu oferty na poszczególne rynki eksportowe
  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów
  • Odpowiedzi na zapytania w temacie potrzeb stałych klientów ? utrzymywanie biznesowych relacji
  • Negocjacje warunków współpracy oraz dbałość o utrzymywanie ustalonych warunków współpracy
  • Działania mające na celu wzrost sprzedaży produktów oraz ich udziału na poszczególnych rynkach Bieżące raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Stałe poszukiwanie innych kanałów sprzedaży produktów firmy na obecnych i nowych runkach eksportowych
  • Bezpośrednia współpraca z Działem: Obsługi Klienta, Produkcji, Logistyki
  • Kontakt z klientami międzynarodowymi ? duże nastawienie na rozmowy telefoniczne, kontakt mailowy, spotkania on-line, podróże służbowe
  • Praca z systemem CRM

Wymagania

SZUKAMY KANDYDATÓW:

  • Z doświadczeniem w pracy na takim samym stanowisku: sprzedaż produktów na rynki zagraniczne
  • Z umiejętnością komunikacji w języku angielskim ? warunek konieczny, dodatkowy język istotną zaletą
  • Zaangażowanych i zmotywowanych
  • Którzy znajdują rozwiązania na pojawiające się trudności
  • Którzy są zmotywowani do pracy w zgranym zespole, w którym nie ma rzeczy niemożliwych do rozwiązania, wystarczą chęci, zaangażowanie i czas na realizację wyznaczonych celów
  • Którzy znają inne języki poza polskim i angielskim ? taka znajomość będzie dodatkowym atutem
  • Nie boją się wyzwań

OFERUJEMY:

  • Dostępną ścieżkę kariery zawodowej Awans stanowiskowy dopasowany do Twoich umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego, podstawa + jasny system premii
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Pracę w zaangażowanym zespole opartą na partnerskich relacjach
  • Możliwość pracy bezpośrednio z osobami zarządzającymi organizacją