projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce - Allegro

Ochnaturalnie.pl
  • Dodano: 16 września 2020
  • Ważna do: 30 września 2020

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce

Ochnaturalnie.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy. Główny nasz profil sprzedaży skierowany jest na produkty naturalne, witaminy, minerały oraz produkty konopne.

Do Twoich najważniejszych zadań należeć będzie:

? obsługa platform sprzedażowych ? Allegro, olx, sklep internetowy
? monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce
? dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty na platformach sprzedażowych
? monitorowanie realizacji celów sprzedażowych i raportowanie wyników
? budowa efektywnej sprzedaży online

Oferujemy:
? uczestnictwo w ciekawych projektach i otwartą drogę do wdrażania własnych pomysłów
? atmosferę pracy umożliwiającą wymianę doświadczeń, sprzyjającą kreatywności i rozwojowi kompetencji

Wymagania

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za monitorowanie i rozwój sprzedaży internetowej na takich platformach marketplace jak: allegro

Zależnie od posiadaj wiedzy i ambicji także ebay i inne kanały.

Szukamy osoby, którą charakteryzują poniższe cechy:

? doskonale poruszasz się po platformach sprzedażowych (m.in Allegro, olx)
? mają wiedzę z zakresu procesów sprzedaży e-commerce
? potrafisz analizować i wyciągać wnioski z realizowanych działań
? jesteś samodzielny, odpowiedzialny i zorientowany na cel
? wiedzą jak optymalizować opisy produktów (SEO)
? znajomość narzędzi e-commercowych

dodatkowe bonusy za : znajomość języka angielskiego