projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży części samochodowych

Hurtownia Motoryzacyjna After-Parts Spółka z o.o.
  • Dodano: 08 czerwca 2018
  • Ważna do: 22 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Hurtownia Motoryzacyjna After-Parts Spółka z o.o., lokalny dystrybutor oraz exporter części samochodowych, działający kieleckim, ogólnopolskim oraz europejskim rynku motoryzacyjnym w związku z rozwojem firmy i nową siedzibą firmy na ulicy Batalionów Chłopskich 71, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży części samochodowych; Miejsce pracy: Kielce Zakres obowiązków: - Obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych, olejów, akcesoriów samochodowych, elementów do napraw powypadkowych zgodna ze standardami firmy opierającej się na prawidłowym doborze części; - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie relacji z Klientami Oferujemy: - Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej; Atrakcyjny system wynagradzania; Pracę w młodym i dynamicznym zespole; Możliwość rozwoju zawodowego - Szkolenia handlowe i techniczne; Szansę zdobywania praktycznych umiejętności w pracy z fachowcami w branży Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego drogą internetową na adres e-mail: praca@afterparts.pl lub biuro@afterparts.pl lub dostarczenie dokumentów bezpośrednio na adres siedziby firmy.

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie min. Średnie; - Znajomość budowy samochodu; Znajomość rynku motoryzacyjnego; - Prawo jazdy kat. "B"; - Doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej - Dobra znajomość obsługi komputera w środowisku WINDOWS (WORD, EXCELL) poczty e-mail, sprawnego poruszania się w Internecie oraz co najważniejsze w katalogach wykorzystujących bazę TecDoc.; Oferta skierowana jest dla osób z doświadczeniem w sprzedaży lub też dla pasjonatów sprzedaży i motoryzacji chcących się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. - Umiejętność słuchania, pokora oraz dążenie do osiągania sukcesu będzie sporym atutem kandydata