projektpraca.eu

Specjalista ds. Serwisu | Praca Wyjazdowa

PTH Pneumatic Complex Osojca J i P Sp. Jawna
  • Dodano: 11 czerwca 2021
  • Ważna do: 31 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Do dalszego rozwoju potrzebujemy Ciebie, w roli:

Specjalisty ds. Serwisu,

którego zadaniem będzie:
- instalacja i serwis systemów do klejenia na zimno, gorąco oraz układów zrobotyzowanych,
- instalacja i serwis siłowników, zaworów pneumatycznych, wysp zaworowych,
- instalacja i serwis pneumatycznych układów sterowania, armatury przemysłowej,
- wykonywanie dokumentacji powykonawczo?serwisowej oraz powykonawczo ? montażowej,
- współpraca z innymi działami organizacji,
- wykonywanie okresowych przeglądów i regulacji maszyn
- dbanie o powierzone narzędzia i elektronarzędzia.

Oferujemy Ci:
- Stałe zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny) w siedzibie głównej w Zgórsku (koło Kielc)
- Dostęp do wiedzy technicznej.
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje techniczne.
- Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy.
- Narzędzia pracy: materiały techniczne, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Prześlij mi Twoje CV na adres jow(at)pneumatic-complex.com.pl

Specjalista ds. HR
Joanna Osojca-Wideryńska

PS. Nie zapomnij dać nam zgody na przetwarzanie Twoich danych, bez tego nie będzie możliwości się z Tobą skontaktować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

Wymagany od Ciebie
- Wykształcenie średnie
- Doświadczenia na podobnym stanowisku technicznym.
- Zdolności do sprawnego przyswajania wiedzy technicznej.
- Praktyczne umiejętności manualne i zdolności techniczne
- Poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania.
- Czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych związanych z naprawami serwisowymi na terenie całego kraju.