projektpraca.eu

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

FG Energy
  • Dodano: 22 czerwca 2021
  • Ważna do: 06 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Twoje zadania:

  • udział w bieżących procesach rekrutacyjnych
  • prace head hunterskie, głównie z wykorzystaniem portalu LinkedIn
  • wykonywanie zleconych zadań biurowych i organizacyjnych
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych, w pewnej perspektywie - rozmów kwalifikacyjnych

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • stawka podstawowa + atrakcyjna premie
  • biuro w samym centrum miasta ( przy dworcu autobusowym )
  • pełne szkolenie oraz wdrożenie do zawodu
  • możliwość przyuczenia do zawodu rekrutera oraz opiekę doświadczonego HR Business Partnera w czasie szkolenia

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w kontakcie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • pełna dyspozycyjność od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • chęć do nauki oraz przyswajania nowej wiedzy

Kontakt z pracodawcą

790220582

Adres e-mail

rekrutacja@fgenergy.pl