projektpraca.eu

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie
  • Dodano: 25 września 2024
  • Ważna do: 09 października 2024
180
2024-09-25 2024-10-09

Opis stanowiska pracy

Twoje główne zadania:

  • Monitorowanie możliwości pozyskania funduszy dla projektów społecznych i zdrowotnych
  • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach na zadania publiczne i naborach wniosków o dofinansowanie projektów
  • Analiza regulaminów i dokumentacji konkursów
  • Koordynowanie i raportowanie stanu realizacji projektów
  • Wybór wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności
  • Rozliczanie finansowe i merytoryczne
  • Kontakt z instytucjami
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz innymi działami organizacji

To oferujemy:

  • Pełny etat na umowę o pracę
  • Miłą atmosferę w zespole zaangażowanych ludzi nastawionych na dzielenie się wiedzą
  • Udział w ciekawych projektach mających na celu wspieranie innych
  • Możliwość ciągłego rozwoju, uczenia się i zdobywania doświadczenia

Wymagania

Nasze podstawowe oczekiwania:

  • Pozytywne nastawienie, motywacja i zaangażowanie w realizowane projekty
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Skrupulatność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane jest sprawne posługiwanie się Excelem, CST2021, SOWA i Bazą Konkurencyjności

Kontakt z pracodawcą

607154178

Adres e-mail

oferty@snr.org.pl