projektpraca.eu

Specjalista ds. posprzedażowej obsługi klienta

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 20 października 2021
  • Ważna do: 03 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

O NAS

Angloville to największy organizator obozów językowych z Native Speakerami w Polsce.

Nasz flagowy program ?Angielska Wioska? to najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie z native speakerami i daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii.

Założeniem Angielskiej Wioski jest to, by na 6 dni przenieść się do kraju anglojęzycznego, pozostając ciągle w Polsce. Uczestnicy kursu na 6 dni przestawiają się całkowicie na język angielski i zaczynają używać go w praktyce. W Angielskiej Wiosce nie ma podręczników, obowiązkowych czytanek i klasy językowej. Nauka odbywa się w przyjaznej atmosferze w towarzystwie native speakerów w formie konwersacji, gier, zabaw czy warsztatów. Angielski towarzyszy kursantom wszędzie, nawet podczas posiłków.

Zainteresowany?

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu.

Zakres Twoich obowiązków:

  • Posprzedażowa obsługa klienta
  • Administrowanie bazy klientów, kontaktów i działań pro-sprzedażowych(CRM)
  • Proaktywna praca z bazą Klientów i budowanie długotrwałych relacji (telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami)
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz działem księgowości w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi
  • Umiejętna organizacja pracy, rzetelność, dokładność, skuteczne znajdowanie rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy w systemie CRM
  • Dyspozycyjność w godzinach 9:00- 17:00
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Co oferujemy:

  • Pełną samodzielność na zajmowanym stanowisku;
  • Stabilność zatrudnienia- Umowa o pracę,
  • praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem
  • pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
  • comiesięczne spotkania integracyjne
  • nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • zniżki na usługi platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę