projektpraca.eu

Specjalista ds. płac i ZUS

Biuro Rachunkowe
  • Dodano: 23 września 2021
  • Ważna do: 07 października 2021

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę płacową pracowników,
- rozliczanie czasu pracy,
- prowadzenie dokumentacji, aktualizację danych w systemie kadrowo-płacowym,
- przygotowywanie list płac, rachunków do zleceń
- sporządzanie deklaracji ubezpieczeniowych, podatkowych,
- przygotowywanie analiz i raportów dotyczących danych płacowych,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wykształcenia wyższego na kierunkach wspierających ( preferowane wyższe ekonomiczne )
- bardzo dobrej znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych,
- biegłości w obsłudze pakietu MS Office oraz Gratyfikant, Płatnik
- wysokiej jakości współpracy z klientem wewnętrznym,
- sprawności organizacyjnej,
- skrupulatności i zdolności do samodzielnego korygowania błędów,
- uczciwości i odpowiedzialności,
- umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

- stabilne i długotrwałe zatrudnienie,
- wynagrodzenie podstawowe i premiowe,
- możliwość rozwijania kwalifikacji zawodowych,
- bardzo przyjazny zespół współpracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w Biurze Rachunkowym z siedzibą w Kielcach dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.