projektpraca.eu

Specjalista ds. personalnych

Firma produkcyjna
  • Dodano: 11 sierpnia 2022
  • Ważna do: 25 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

  • realizacja procesu zatrudniania, przeprowadzania zmian w warunkach zatrudnienia oraz rozwiązywania umów,
  • ustalanie uprawnień pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz z polityką firmy,
  • wystawianie skierowań na badania wstępne, okresowe i kontrolne oraz monitorowanie realizacji badań,
  • zgłaszanie do ZUS w programie Płatnik,
  • terminowe przygotowanie raportów, danych i zestawień w zależności od potrzeb.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze administracji personalnej,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • umiejętność podejmowania decyzji i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • znajomość programów: Płatnik, MS Excel.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.