projektpraca.eu

Specjalista ds ofertyzacji

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo- Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o.
  • Dodano: 08 października 2018
  • Ważna do: 21 października 2018

Opis stanowiska pracy

Rejestracja zapytań ofertowych w systemie, kontakt z klientem na etapie przygotowania oferty, przygotowanie zapytań ofertowych do wyceny materiałów, analiza otrzymanych ofert, analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie ofert.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, samodzielność i kreatywność, umiejętność pracy w grupie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem, prawo jazdy kat. B, znajomość pakietu Microsoft Office - szczególnie Excel, wszelkie uprawnienia związane ze stanowiskiem będą dodatkowym atutem. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,pracę w prężnie rozwijającej się Firmie oraz dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, udział w największych projektach inwestycyjnych energetyki zawodowej, hutnictwa oraz przemysłu chemicznego w Polsce, możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w dodatkowych kursach i szkoleniach- kurs j. obcego, sesje z coachem z zakresie umiejętności miękkich.